Mutlu Bi Ofis ile Temizlik

Mutlu Bi Ofis ile TemizlikMutlu Bi Ofis; İstanbul ofis temizliği ve İstanbul ofis temizliği sektöründe profesyonel hizmet veren firmamız; hizmet verdiği müşterilerinin sağlıklı ve hijyenik ortamlarda çalışmalarını sağlamaktadır. Sektörde onlarca yıllık deneyime sahip elemanları ile sizler hiç farkında bile olmadan, işlerinizi aksatmadan en kısa sürede en kaliteli hizmeti vermektedir.

Mutlu Bi Ofis Temizlik şirketi olarak, İstanbul ofis temizliği hizmetinde kullandığımız tüm hijyen ve temizlik ürünleri firmamız tarafından temin edilmektedir.

Ofis temizliği hizmetimiz müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ister periyotik olarak ya da günlük olarak yapılmalıdır. Firmamız personeli ofis temizliğini yaparken, ofisiniz de bulunan tüm  masalar silinmesi, ofiste bulunan aksesuarların tozunun alınması, ofis zeminleri silinmesi, çöplerin dökülmesi ve çöp poşetlerinin değiştirilmesi gibi, ofisinize ait dış camların ve iç camlar en az haftada bir silinmesidir. Haftada bir mutlaka ofis de detaylı genel temizlik yapılmalıdır. Çöp kovaları yıkanmalı, oturma grupları silinmelidir. Petekler ve pervazların tozu alınmalı, dolap üstleri, kapılar iyice silinmelidir. En önemlisi ofis ortamındaki mutfak ve tuvaletler günlük temizlenmeli ve hijyenik ürünlerle gerekli hijyenin sağlanması gerekmektedir.
Temizliğe ilk olarak katı atık temizliği ile başlanır. Yukarıdan aşağıya olacak şekilde aksesuar, tablolar, pervaz, lamba ve kapı üstlerinin tozu alınır.

Camlar özel eğitimi olan profesyonel camcılarımız tarafından iz kalmayacak şekilde silinir. Cam mermerler özel jiletlerle temizlenir ve pvc’lerin silinmesi ile süreç tamamlanır. Zeminler ıslak-kuru vakum makinesiyle temizlenir. Daha geniş bir alansa tek diskli yıkama makinesi da kullanılır. Varsa halı ve kilimler makineyle süpürülür.

Mobilya, koltuk ve sandalyeler vakum makinesiyle temizlenir. Masa, kitaplıklar ve raflar temizlenir. Dolap ve çekmecelerin iç-dış temizliği yapılır.

Ofisinizde bulunan lavabo ve tuvaletler dezenfekte edilir. Aynalar ve fayanslar   silinir.
Bütün bu aşamalardan sonra yapılan temizlikten arda kalan katı atıklar temizlenerek tamamen kullanıma hazır bir şekilde teslim edilir.

Böylelikle çalışanlarınız ve müşterileriniz için temiz ve ferah bir ortam hazırlamış oluruz. Temizlik derdinden kurtularak size de keyfini sürmek kalır.

Genellikle küçük ve orta ölçekli ofis ölçüleri ortalama belli olduğundan ofisler için keşif ekibi gönderilmeden telefon ile bilgi verilebilmektedir.
Ofisinizin inşaat sonrası teslimatı yapıldıktan sonra bizi aramanız durumunda vereceğiniz bilgiler doğrultusunda telefon ile fiyatlandırma yapılabilmektedir.
 Metrekareye orantılı olarak oluşturulacak ekip sayısı netleştirildikten sonra, belirlenen gün ve saatte personellerimiz bulunması gereken yerde hazır olur.